Jarosław Grobelny, Intereko Energia Sp. z o.o.

Jarosław Grobelny, Prezes Zarządu Intereko Energia Sp. z o.o.

Jarosław Grobelny, Prezes Zarządu Intereko Energia Sp. z o.o.

Jarosław Grobelny, Intereko Energia Sp. z o.o.

Tytuł Lidera Społecznej Odpowiedzialności EKO Firma 2022 to dla nas ogromne wyróżnienie, ponieważ od początku naszej działalności wdrażamy proekologiczne rozwiązania w zakresie gospodarki odpadami. Ta nagroda potwierdza przede wszystkim, że nasze działania są coraz bardziej widoczne i doceniane w kraju, jak i na świecie. 


Podejmowanie przedsięwzięć w nurcie odpowiedzialnego biznesu to jeden z naszych głównych celów. Jako firma staramy się zapewniać naszym pracownikom stabilną pracę, godne warunki, a także serdeczną atmosferę w biurze. Nasza dbałość o środowisko przejawia się na każdym kroku naszej działalności, m.in. posiadamy samochody spełniające najwyższe standardy, oferujemy naszym klientom zrównoważone metody zagospodarowania odpadów.

Najnowszym projektem w firmie jest propagowanie celów zrównoważonego rozwoju w Afryce i na Bliskim Wschodzie, gdzie dzieląc się naszą wiedzą i doświadczeniem zmieniamy życie ludzi na lepsze i czystsze. Opierając się na silnym, wieloletnim fundamencie doświadczenia w branży odpadowej, pamiętamy, że skuteczną odpowiedzią na wyzwania zrównoważonego rozwoju są realne działania i pełna świadomość w zakresie implementowania solidnych rozwiązań w służbie planety.

Są z nami

CMC BOS
2023_8
2023_7
ING_HUBS_POLAND logo
2023_6
2023_5
2023_4
2023_3
2023_2
2023_1
2023_10
2023_11