Liderzy Społecznej Odpowiedzialności

Liderzy społecznej odpowiedzialności

Liderzy Społecznej Odpowiedzialności

Program Liderzy Społecznej Odpowiedzialności ma za zadanie upowszechnienie w działających na terytorium Polski firmach i instytucjach zasad CSR. Równocześnie Program ma na celu wskazanie Liderów w zakresie realizacji założeń biznesu społecznie odpowiedzialnego. Redakcje Forum Biznesu i Biznes Trendy typują instytucje spełniające zasadnicze kryteria związane z koncepcją CSR.

Redakcje Forum Biznesu i Biznes Trendy typują instytucje spełniające zasadnicze kryteria związane z koncepcją CSR. Podstawowe założenia wyboru obejmują m.in. stopień zaangażowania firm w działalność charytatywną, sponsorską, realizowaną politykę firmy jako pracodawcy oraz inne pozytywne aspekty działalności przedsiębiorstwa.

W wyniku analizy materiałów nadesłanych przez Uczestników, opinii instytucji pożytku publicznego oraz czytelników Forum Biznesu i Biznes Trendy, specjalnie powołana Kapituła wyłoni firmy, które otrzymają tytuł Lidera Odpowiedzialności Społecznej, certyfikat Dobra Firma lub Dobry Pracodawca – licencję oraz znak graficzny z prawem do umieszczania na dokumentach, produktach i w materiałach reklamowych.

Uzyskanie tytułu pozwoli potwierdzić status Przedsiębiorstwa – jako firmy solidnej, wrażliwej na potrzeby otoczenia – z którą warto się związać i współpracować. Otrzymane godło stanowi skuteczną pomoc w działaniach marketingowych, rekrutacyjnych, wizerunkowych, etc.

Pobierz formularz zgłoszeniowy:

Liderzy Społecznej Odpowiedzialności - DOBRA FIRMA 2022

Liderzy Społecznej Odpowiedzialności - DOBRY PRACODAWCA 2022

Liderzy Społecznej Odpowiedzialności - EKO FIRMA 2022

Dodatkowe informacje::

tel.: 32 731 21 21, 32 731 21 12,Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

ZOBACZ RÓWNIEŻ

Są z nami