Tomasz Mundry Prezes Zarządu, YONGLI Polska Sp. z o.o.

Tomasz Mundry Prezes Zarządu, YONGLI Polska Sp. z o.o.

Tomasz Mundry Prezes Zarządu, YONGLI Polska Sp. z o.o.

Tomasz Mundry Prezes Zarządu, YONGLI Polska Sp. z o.o.

Wyróżnienie w postaci przyznanego tytułu Dobrego Pracodawcy 2023 stanowi dla nas przede wszystkim potwierdzenie tego, jaką ogromną wagę mają wartości, do których realizacji systematycznie i wytrwale dążymy. 
Przedsiębiorcy działający w branży obejmującej automatyzację przemysłu skupiają się na ciągłym rozwoju i innowacyjnym podejściu do nowych wyzwań. Należy jednak pamiętać, że u podstaw każdej działalności stoją jej pracownicy – sukcesy odnosimy bowiem jako firma, ale YONGLI Polska to przede wszystkim ludzie. Dbamy więc o nasz zespół, organizując cykliczne szkolenia dla naszych pracowników – odpowiednio do zajmowanego stanowiska, poszerzają oni swoje kompetencje m.in. z zakresu komunikacji, zarządzania czy efektywnej sprzedaży. Jesteśmy również otwarci na indywidualną perspektywę zatrudnionych – przeprowadzamy regularne ankietyzacje pracowników, podczas których mają możliwość wypowiedzieć się na temat satysfakcji z zajmowanego stanowiska, swoich oczekiwań względem pracodawcy oraz ewentualnych problemów napotkanych podczas wykonywania obowiązków. Systematyczne badanie potrzeb pracowników umożliwia nam sprawne rozwiązywanie problemów – indywidualnie, w ramach indywidualnego szkolenia lub w ramach szkolenia grupowego. 
Z uwagi na to, że nasza główna siedziba mieści się w niewielkiej miejscowości Czersk, położonej w sercu Borów Tucholskich, kładziemy nacisk na pielęgnowanie relacji z lokalną społecznością. Od kilku lat wspieramy organizację corocznego cyklu lokalnych biegów – Grand Prix Borów Tucholskich. Ponadto, do wspólnego rozwoju zachęcamy młodzież – biorąc czynny udział w wydarzeniach organizowanych przez lokalne szkoły średnie lub przyjmując u nas uczniów i nauczycieli w ramach krótkiego zwiedzania naszej centrali. Młodzież to w końcu przyszłość – a w biznesie musimy myśleć przyszłościowo.
Fakt wyróżnienia w Programie Liderzy Społecznej Odpowiedzialności napawa nas dumą i motywacją, dając jednocześnie wiarę w to, że obraliśmy właściwy kierunek na ścieżce naszego rozwoju. Doświadczenie podpowiada nam, że odpowiedzialność w biznesie to fundament stabilnej firmy – tak więc, niezmiennie jak do tej pory, będziemy konsekwentnie dążyć do realizacji wartości docenionych przez kapitułę Programu.

Są z nami

CMC BOS
2023_8
2023_7
ING_HUBS_POLAND logo
2023_6
2023_5
2023_4
2023_3
2023_2
2023_1
2023_10
2023_11