Marzena Farion-Rzeźniczak, Grupa ATERIMA

Marzena Farion-Rzeźniczak, Dyrektor Wykonawcza Obszar HR, Komunikacji i Change Management, Grupa ATERIMA

Marzena Farion-Rzeźniczak, Dyrektor Wykonawcza Obszar HR, Komunikacji i Change Management, Grupa ATERIMA

Marzena Farion-Rzeźniczak, Grupa ATERIMA

Jesteśmy niezwykle dumni z przyznania naszej firmie tytułu Dobrego Pracodawcy 2022. Nagroda ta potwierdza, że nasze działania na rzecz lepszego jutra to słuszny kierunek. Daje także ogromną motywację do dalszej pracy.  W imieniu obszaru HR, jak również wszystkich pracowników i współpracowników, dziękujemy za okazane nam zaufanie!  


Branża, w której działamy jest pełna wyzwań. Wymaga dobrego zrozumienia jej specyfiki oraz zaangażowania. Dla naszych pracowników i współpracowników kluczowe jest jak najlepsze zrozumienie potrzeb innych – to człowiek jest w centrum naszej uwagi. Każdego dnia aktywnie przeciwdziałamy wykluczeniu z powodu niepełnosprawności czy wieku. Dostrzegamy i wspieramy osoby schorowane, samotne i potrzebujące. Dbamy o jak najwyższy komfort ich dalszego życia. 


Każdego dnia, nasi pracownicy i współpracownicy, realizując misję Grupy ATERIMA i wspierając potrzebujących, angażują się w swoją pracę psychicznie i fizycznie. To duży wysiłek, który bardzo doceniamy. Dlatego, staramy się zapewnić im komfort pracy i proponować rozwiązania, które pozytywnie wpłyną na ich dobrostan. Oferujemy, między innymi, zielone i funkcjonalne biuro, gdzie drobne rzeczy jak segregacja śmieci, ograniczenie plastiku, drukowania i zużycia papieru wzmacniają proekologiczne zachowania. O zdrowie nas wszystkich dbamy dzieląc się poradami i wskazówkami w okresach wzmożonych zachorowań i umożliwiając w tym czasie pracę zdalną. Regularnie organizujemy akcje takie jak zimowa herbata z miodem i imbirem, możliwość wyciskania soków w biurze, owocowe poniedziałki, grywalizacje sportowe. W ten sposób zachęcamy do zdrowego stylu życia.


Pracownicy szczególnie narażeni na stres i trudne rozmowy z personelem opiekuńczym mogą korzystać z pomocy psychologicznej, jak również wsparcia naszego zespołu pielęgniarskiego z Biura Medycznego Zarządzania Jakością i Wiedzą, który jest gotowy pomóc przy każdej trudnej interwencji i sytuacji. Bardzo ważną grupę tworzą również nasze koleżanki i koledzy z orzeczeniami o niepełnosprawności. Cieszymy się, że mamy biuro w pełni dostosowane do ich potrzeb. Dotyczy to także sprzętu informatycznego.


W Grupie ATERIMA liczy się człowiek. Wspólnie mamy siłę pokonywania przeciwności i budowania lepszego jutra naszych podopiecznych oraz odczarowywania trudnej pracy współpracujących z nami Opiekunów. To co robimy na co dzień to nie jest zwykła praca – to misja, której nie każdy jest w stanie się podjąć i nie każdy sobie z nią radzi. Dlatego, dziękuję naszym pracownikom i współpracownikom, że razem czynimy dobro.

 

Są z nami

CMC BOS
2023_8
2023_7
ING_HUBS_POLAND logo
2023_6
2023_5
2023_4
2023_3
2023_2
2023_1
2023_10
2023_11