Polana Jakuszycka – dla sportowców i amatorów! Jesteśmy otwarci na wszystkich!

Polana Jakuszycka – dla sportowców i amatorów! Jesteśmy otwarci na wszystkich!

Dolnośląskie Centrum Sportu to jedno z największych i najnowocześniejszych ośrodków narciarstwa biegowego i biathlonu w Europie. Znajduje się ono na terenie Polany Jakuszyckiej (Szklarska Poręba), na wysokości ponad 800 metrów n.p.m. 

Polana Jakuszycka od dziesięcioleci jest niezwykle popularna wśród biegaczy narciarskich, rowerzystów i miłośników górskich wędrówek. Dzięki DCS mieszkańcy Dolnego Śląska i goście regionu otrzymali komfortową bazę turystyczną z punktami gastronomicznymi, zapleczem noclegowym, centrum SPA z basenem, salą sportową oraz wypożyczalniami sprzętu narciarskiego i rowerów. 

Do dyspozycji sportowców oddano obiekt spełniający wymogi światowych federacji wraz z całym zapleczem niezbędnym do profesjonalnego treningu. To właśnie tu ma szanse rozpocząć się ich droga po medale w najważniejszych światowych imprezach. Jednakże bez względu na to, czy ktoś jest zawodowcem, czy ćwiczy dla przyjemności, #NaPolanie można znaleźć odpowiednią  infrastrukturę, która pozwali trenować zarówno sporty zimowe, jak i letnie oraz aktywnie spędzić czas, bez względu na porę roku.

Dla każdego sportowca – bez względu na to, czy jest on zawodowcem, czy amatorem - ważny jest również odpoczynek. Dlatego odwiedzający to miejsce znajdą w nim 2 lub 3- osobowe pokoje, apartamenty typu studio, a także pokoje hostelowe dla większych grup.

Dolnośląskie Centrum Sportu to nie tylko miejsce przeznaczone do treningów, ale także wyjątkowa przestrzeń biznesowa na miarę XXI wieku. Dysponuje 5 salami konferencyjnymi, które mogą pomieścić nawet 550 uczestników. Dzięki dostępowi do najnowocześniejszego sprzętu, odpowiedniej akustyce i przemyślanej aranżacji przestrzeni, można tu zrealizować niemal każde przedsięwzięcie. Sale konferencyjne #NaPolanie to miejsce spotkań osób przedsiębiorczych i profesjonalistów, którzy po godzinach lubią spędzać aktywnie czas. Tutaj można połączyć biznes z rekreacją i aktywnym wypoczynkiem, zorganizować niezapomniany wyjazd integracyjny, szkolenie czy event. 

Więcej informacji na temat ośrodka https://polanajakuszycka.pl/ 

ZOBACZ RÓWNIEŻ

Są z nami