Mariusz Szeib, Texet Poland Sp. z o.o.

dr Mariusz Szeib, Prezes Zarządu Texet Poland Sp. z o.o.

dr Mariusz Szeib, Prezes Zarządu Texet Poland Sp. z o.o.

Mariusz Szeib, Texet Poland Sp. z o.o.

Przyznane nagrody i wyróżnienia są jakże ważnym potwierdzeniem słuszności obranej strategii, niektóre z nich są jednak szczególne ważne. Dlatego niezmiernie nam miło przyjąć tytuł Lidera Społecznej Odpowiedzialności w tegorocznej edycji Dobra Firma, Dobry Pracodawca i EKO Firma. Jako TEXET POLAND, czujemy się jednocześnie docenieni i zmotywowani do dalszych działań, do kontynuacji ubierania firm w jakość w zgodzie z naturą – People & Planet (motto marki odzieży reklamowej Cottover).
 
Zdajemy sobie doskonale sprawę, że nie należy spocząć na laurach. Mamy jasno wytyczone cele na najbliższe lata, które z pełną determinacją będziemy wdrażać w życie. Wśród nich jest konsekwentna zmiana materiałów naszej odzieży ze standardowych na bardziej naturalne, przyjazne środowisku, takich jak bawełna organiczna czy poliester z recyklingu. To także wiele innych działań prowadzących do redukcji pozostawianego śladu węglowego i dążenie do w pełni cyrkularnej produkcji. Zamierzamy więc wypełniać nadal naszą misję: Texet Poland liderem ekologicznej ewolucji w modzie B2B.
 
 
W nadchodzącym roku planujemy także w dalszym ciągu zwiększać świadomość społeczną na temat zrównoważonej mody wśród naszych partnerów biznesowych i finalnych konsumentów naszego asortymentu, a więc wśród tysięcy najlepszych firm działających w Polsce i 10-ciu krajach Europy Centralnej i Wschodniej. 
 
Zamierzony cel pragniemy osiągnąć poprzez szereg akcji promocyjnych oraz działań edukacyjnych skierowanych do naszych klientów, a także poprzez wspieranie finansowe organizacji charytatywnych.
 
Serdecznie dziękujemy za wyróżnienie. Mamy nadzieję, że coraz więcej firm zacznie podążać tą właściwą, obecnie wręcz konieczną, zrównoważoną ścieżką biznesową z szacunkiem do ludzi i natury.

Są z nami

CMC BOS
2023_8
2023_7
ING_HUBS_POLAND logo
2023_6
2023_5
2023_4
2023_3
2023_2
2023_1
2023_10
2023_11