Andrzej Bibik, EJOT Polska Sp. z o.o. Sp.k.

Andrzej Bibik Prezes Zarządu EJOT Polska

Andrzej Bibik, EJOT Polska Sp. z o.o. Sp.k.

 

Z dużym zadowoleniem przyjęliśmy wiadomość o tym, że w naszym jubileuszowym roku stulecia EJOT, zostaliśmy wyróżnieni tytułem Lidera Społecznej Odpowiedzialności – Dobry Pracodawca 2022. 

Na stałe w filozofii marki EJOT zakorzeniona jest społeczna odpowiedzialność biznesu. Do kluczowych obszarów naszej aktywności należy przede wszystkim wspieranie lokalnych społeczności. To jest pomoc m.in. dla instytucji pożytku publicznego, szkół, fundacji, ale też wsparcie podmiotów i  inicjatyw szczególnie nam bliskich. Takich, które promują lokalną kulturę czy aktywność sportową.

W ramach realizowanej przez nas strategii, którą wspierają też podejmowane działania w obszarze HR, szczególne znaczenie ma dla nas zachęcanie i motywowanie pracowników do opracowywania własnych projektów rozwojowych, spośród których liczne, zwłaszcza dotyczące ekologii i ochrony środowiska, zostały już wdrożone w EJOT Polska. Jedną z kluczowych kwestii w przyjętej u nas filozofii działania jest stworzenie takich warunków, aby pracownicy osiągali sukcesy. Równie ważne są dla nas ich potrzeby rozwojowe, wspierane poprzez szkolenia i kursy, ochrona zdrowia, przejrzyste kryteria awansu oraz wsparcie finansowe udzielane w celu kształcenia poza miejscem pracy.

Często podkreślamy, że EJOT to firma z tradycjami rodzinnymi. Pracują u nas całe pokolenia i dlatego tak bardzo doceniamy wartość, jaką jest rodzina. Dzięki temu, że liczy się dla nas coś więcej, niż praca, dostosowujemy się do indywidualnych potrzeb naszych pracowników. Wśród priorytetów stawiamy na łączenie pracy zawodowej i rozwoju z życiem rodzinnym. EJOT Polska to wspaniały zespół ponad 300 pracownic i pracowników. To oni dzieląc się wiedzą i doświadczeniami w sieci naszych światowych lokalizacji, tworzą warunki do międzynarodowego sukcesu. 
Przyjazne środowisko pracy tworzone jest w atmosferze wsparcia, szacunku i łączenia wiedzy oraz doświadczenia z zakresu dobrej organizacji pracy z kreatywnością.

Są z nami

CMC BOS
2023_8
2023_7
ING_HUBS_POLAND logo
2023_6
2023_5
2023_4
2023_3
2023_2
2023_1
2023_10
2023_11