TAURON wysyła kartki do babć i dziadków

TAURON wysyła kartki do babć i dziadków

W ramach akcji „Razem mamy #Megamoc” siatkarscy reprezentanci Polski apelowali do kibiców, by pamiętać o seniorach nie tylko od święta. W ciągu ostatnich kilku miesięcy do seniorów w całej Polsce trafiły setki magentowych kartek. Od połowy listopada, w trakcie siedmiu ligowych meczów w Katowicach, Wrocławiu, Opolu, Kędzierzynie-Koźlu czy Nysie TAURON wraz z kibicami siatkówki zaangażowali się w akcję „Razem mamy #Megamoc”.

W ramach akcji specjalna magentowa skrzynka przemierzyła południową Polskę, a fani siatkówki w trakcie rozgrywek mieli możliwość przesyłania wyznań miłości i tęsknoty do najbliższych sobie seniorów. Kartki z napisami „Megamocno kocham”, „Megamocno tęsknię” i „Megamocno dziękuję” dostępne były na specjalnych stoiskach TAURONA. Do ich wysyłania zachęcali reprezentanci Polski. Nieco zapomniane kartki pocztowe za zadanie miały ożywić wspomnienia. U wnuków o dziadkach, a u dziadków o wnukach. – Gdzieś na trybunach na pewno siedzi też mój dziadek. Choć odszedł kilka lat temu, czuję jego wsparcie. Chciał bym był pierwszoligowym siatkarzem i grał w reprezentacji Polski, to było jego marzenie. Muszę więc je realizować – mówi Tomasz Fornal, ambasador akcji i reprezentant Polski.

Kartki pocztowe zaprojektował, wydrukował i rozdał kibicom TAURON, który wspiera polskie ligi siatkarskie. Firma wysłała też do adresatów pocztówki wrzucone podczas meczów do skrzynki. – Kibice siatkówki tworzą wyjątkowo serdeczną atmosferę. Potrafią wspólnie się bawić, ale i rywalizować w duchu fair play – mówi Artur Michałowski, p.o. prezesa zarządu TAURON Polska Energia. – Razem pokazaliśmy seniorom, że o nich pamiętamy, kochamy ich i szanujemy. Dzięki naszemu wspólnemu zaangażowaniu polska siatkówka stała się jeszcze bardziej rodzinnym sportem. Kibice siatkówki i TAURON razem mają mega moc! – dodaje Michałowski. Do wysyłania pocztówek kibiców nie trzeba było namawiać. – Babci Hani napisaliśmy, że nikt na świecie nie wkłada tyle miłości w dżem z dzikiej róży, przez co nie ma pyszniejszego na całej Ziemi. Babci Zosi natomiast życzyliśmy, by nie przestawała wygrywać z nami w sudoku. Pomimo 86 lat ma bystrość umysłu, której my czterdziestolatkowie, możemy zazdrościć – mówią Julek i Filip, bracia z Wrocławia, którzy wypełnili dwie kartki. Różne wersje pocztówek rozdawanych na meczach, TAURON udostępnia także na swoim profilu na Facebooku. Firma zachęca użytkowników, by w komentarzach oznaczali swoich dziadków i przesyłali im wirtualne życzenia.

TAURON od lat angażuje się we wsparcie polskiego sportu. Jest sponsorem Ligi Siatkówki Kobiet (TAURON Ligi), I ligi mężczyzn (TAURON 1. Liga Mężczyzn), sponsoruje także PlusLigę, Superpuchary Polski kobiet i mężczyzn i jest sponsorem tytularnym TAURON Pucharu Polski Kobiet oraz TAURON Pucharu Polski Mężczyzn.

Przebieg akcji można śledzić na Facebooku i Instagramie TAURONA.

Są z nami

CMC BOS
2023_8
2023_7
ING_HUBS_POLAND logo
2023_6
2023_5
2023_4
2023_3
2023_2
2023_1
2023_10
2023_11