Zamieszkać w sercu Aglomeracji Śląskiej

Katowicka Spółdzielnia Mieszkaniowa (KSM) to prężnie działający podmiot zarządzający zlokalizowanymi na znacznej części obszaru Katowic zasobami mieszkaniowymi, które są zgrupowane w kilkunastu osiedlach.


ksm_logo3_1082Od lat wielkość zarządzanych zasobów przesądza o tym, że KSM jest największą spółdzielnią w województwie śląskim, a także zalicza się do grona  najbardziej znaczących tego rodzaju podmiotów w kraju. Aktualnie w swej administracji KSM posiada 349 wielorodzinnych budynków mieszkalnych, liczących w sumie niemal 20 tys. lokali, o łącznej powierzchni ponad 1 mln m2, a ponadto liczne obiekty infrastruktury społecznej i użytkowej, które powstawały sukcesywnie przez ponad 60-letni okres funkcjonowania Katowickiej Spółdzielni Mieszkaniowej.

Potencjał gospodarczy i ludzki KSM, posiadane doświadczenie oraz umiejętne zarządzanie stanowią potencjał, sprzyjający nieustannemu rozwojowi, co potwierdza się m.in. w tym, że jako jedna z nielicznych spółdzielni mieszkaniowych w kraju nadal konsekwentnie buduje nowe mieszkania. Obecnie, w ofercie spółdzielni są jeszcze do nabycia w Katowicach nowe lokale w trzypiętrowych budynkach z windami i podziemnymi garażami. Pozostały już do wyboru ostatnie mieszkania, w eleganckim, pięknie położonym zespole przy ul. Pułaskiego, nieopodal 400-ha Katowickiego Parku Leśnego, w sąsiedztwie Doliny Trzech Stawów. To najatrakcyjniejsze miejsce w centrum Katowic, a zarazem w środku trzymilionowej aglomeracji.

 

W 2017 r. Katowicka Spółdzielnia Mieszkaniowa zakończyła jako inwestor budowę 4-kondygnacyjnego budynku przy ul. Domeyki (dzielnica Murcki), z 20 mieszkaniami, w technologii tradycyjnej, z windą, centralnym ogrzewaniem i systemową ciepłą wodą oraz z własną kotłownią gazową – o powierzchni lokali od ok. 40 do 114 m2. Mieszkania w bardzo dobrym standardzie są już udostępnione w tzw. stanie deweloperskim, a na życzenie klienta mogą być wykończone „pod klucz”. Murcki są dzielnicą mającą po sąsiedzku duży kompleks parkowo-leśny oraz dogodne połączenia komunikacyjne, zarówno w kierunku centrum Katowic, jak i miast ościennych (Tychy, Mikołów, Mysłowice). Budynek położony jest w kwartale ulic – Bohdanowicza i odchodzących od niej ku ul. Domeyki ulic Tokarskiego, Czeczotta i Budryka.


Zamieszkanie w zasobach Katowickiej Spółdzielni Mieszkaniowej oznacza nie tylko wejście w posiadanie własnego „M”, ale również gwarancję rzetelnego i efektywnego ekonomicznie zarządzania nieruchomościami. Możliwość uczestniczenia w życiu tej wspólnoty, jej działalności społeczno-kulturalnej ułatwiającej rozwój i realizację osobistych pasji i zainteresowań oraz integrację mieszkańców, wpływ na decyzje dotyczące funkcjonowania spółdzielni – słowem, życie w bezpiecznym, atrakcyjnym i przyjaznym środowisku.

Autor
Zaloguj sięi komentuj pod swoim nickiem, jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
Treść
 
Copyright © 2012 CSR - Design & Engine - strony www - FineCMS.pl
UA-38322178-2