Totalizator Sportowy

Znakomite dla Polski XXII Zimowe Igrzyska Olimpijskie Soczi 2014 są już za nami, a zatem nadszedł czas na odpowiedź na pytanie, jak w ocenie kibiców wypadli sponsorzy występów naszych reprezentantów. Dzięki badaniu świadomości sponsoringu Igrzysk Olimpijskich w Soczi, przeprowadzonemu przez Grupę IQS, można przekonać się, którzy sponsorzy zostali zauważeni i zapamiętani. Największym wygranym został Totalizator Sportowy, którego markę kojarzy z ideą olimpijską aż 75% badanych.

 

 

Wspomagana świadomość sponsorowania Polskiej Reprezentacji Olimpijskiej (po Igrzyskach)Totalizator Sportowy miał także najbardziej wyrazistą kreację.


Świadomość reklam związanych z Igrzyskami w Soczi (po Igrzyskach)Umowę z Polskim Komitetem Olimpijskim podpisaliśmy w styczniu 2014 roku. Mieliśmy więc bardzo mało czasu na opracowanie materiałów promocyjnych i zaplanowanie mediów, w których najlepsze ‘kąski’ były już zarezerwowane dla globalnych partnerów MKOl. Także budżet, którym dysponowaliśmy, nie mógł się równać z wydatkami pozostałych sponsorów. Bardzo nam jednak zależało na zakomunikowaniu faktu, że Totalizator Sportowy wspiera polskich olimpijczyków. Dlatego jesteśmy zadowoleni z dostrzeżenia faktu, że nasza Spółka jest sponsorem Generalnym Polskiej Reprezentacji Olimpijskiej. Świadomość związku Totalizatora Sportowego z ruchem olimpijskim wśród polskich kibiców, to także wymierna ocena pracy mojego biura. - komentuje wyniki badania Agnieszka Libor, Dyrektor Biura PR i Komunikacji Totalizatora Sportowego.


Dodam, że z tych wyników najbardziej powinni być zadowoleni nasi Gracze, bo to dzięki nim właśnie możemy wspierać polskich zawodników, a także ważne wydarzenia sportowe. To Oni są najważniejszymi mecenasami polskiego sportu. I za to wszystkim grającym należą się wielkie podziękowania. – dodała Agnieszka Libor.


A jak wypadło porównanie ostatnich letnich IO z zimowymi rozegranymi w Soczi? Co ciekawe ostatnie wzbudziły większe zainteresowanie kibiców niż letnie IO w Londynie.


Zainteresowanie IO w Soczi (po Igrzyskach)Na koniec jeszcze jedna informacja. Otóż celem omówionego badania była ocena sponsorowania Igrzysk Olimpijskich w Soczi pod względem wpływu na postrzeganie Igrzysk oraz firm je sponsorujących, a także porównanie z poziomem rozpoznawalności sponsorów IO w Londynie.


Grupa IQS przeprowadziła badanie metodą CATI na reprezentatywnej grupie dorosłych Polaków (n=500 wywiadów).


 

Źródło: Totalizator Sportowy Sp. z o.o.


 

Autor
Zaloguj sięi komentuj pod swoim nickiem, jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
Treść
 
Copyright © 2012 CSR - Design & Engine - strony www - FineCMS.pl
UA-38322178-2