Szkoły chcą ćwiczyć z Drużyną Energii

Rekrutacja do 4. edycji projektu zachęcającego młodzież do aktywności fizycznej osiągnęła imponujący wynik. Chęć udziału w inicjatywie Energi z Grupy ORLEN zgłosiły aż 381 placówki z całej Polski.

Organizatorzy ze względu na pandemię dopuścili możliwość wykorzystywania materiałów archiwalnych, lecz mimo to większości nauczycieli udało się rozpalić sportowy zapał wśród uczniów, którzy masowo nagrywali filmy i robili zdjęcia siedząc w swoich domach podczas lockdown’u. W drugiej części projektu, która rozpoczęła się 11 maja, czekają na uczestników zadania od znanych sportowców, rywalizacja z rówieśnikami z całego kraju, a także nagrody w postaci strojów sportowych.

Zgodnie z zasadami konkursu do kolejnego etapu zakwalifikowało się 100 nowych placówek oraz 128 szkół, które brały udział w poprzednich edycjach i ciągle mają apetyt na ćwiczenia wspólnie z ambasadorami ze świata sportu. W tym roku przeważały zgłoszenia z małych miejscowości takich jak Murzynowo Kościelne, Perlejewo i Wróbliniec. Natomiast z dużych aglomeracji jak Gdańsk, Poznań czy Warszawa często zgłaszała się więcej niż jedna placówka. Najbardziej aktywne były szkoły z województwa mazowieckiego, z którego napłynęły aż 62 aplikacje.


 

ambasadorzy_4_edycji_druzyny_energii_1905

Autor
Zaloguj sięi komentuj pod swoim nickiem, jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
Treść
 
Copyright © 2012 CSR - Design & Engine - strony www - FineCMS.pl
UA-38322178-2