LIDERZY SPOŁECZNEJ ODPOWIEDZIALNOŚCI

dobrafirma_bezdaty_3200

 Ogólnopolski Program Liderzy Społecznej Odpowiedzialności 

Dobra Firma, Dobry Pracodawca, Eko FirmaProgram Liderzy Społecznej Odpowiedzialności ma za zadanie upowszechnienie w działających na terytorium Polski firmach i instytucjach zasad CSR. Równocześnie Program ma na celu wskazanie Liderów w zakresie realizacji założeń biznesu społecznie odpowiedzialnego.


Redakcje Forum Biznesu i Biznes Trendy typują instytucje spełniające zasadnicze kryteria związane z koncepcją CSR. Podstawowe założenia wyboru obejmują m.in. stopień zaangażowania firm w działalność charytatywną, sponsorską, realizowaną politykę firmy jako pracodawcy oraz inne pozytywne aspekty działalności przedsiębiorstwa.


W wyniku analizy materiałów nadesłanych przez Uczestników, opinii instytucji pożytku publicznego oraz czytelników Forum Biznesu i Biznes Trendy, specjalnie powołana Kapituła wyłoni firmy, które otrzymają tytuł Lidera Odpowiedzialności Społecznej, certyfikat Dobra Firma lub Dobry Pracodawca – licencję oraz znak graficzny z prawem do umieszczania na dokumentach, produktach i w materiałach reklamowych.

 

Uzyskanie tytułu pozwoli potwierdzić status Przedsiębiorstwa – jako firmy solidnej, wrażliwej na potrzeby otoczenia – z którą warto się związać i współpracować. Otrzymane godło stanowi skuteczną pomoc w działaniach marketingowych, rekrutacyjnych, wizerunkowych, etc.

Pobierz formularz zgłoszeniowy:

Liderzy Społecznej Odpowiedzialności - DOBRA FIRMA 2022

Liderzy Społecznej Odpowiedzialności - DOBRY PRACODAWCA 2022

Liderzy Społecznej Odpowiedzialności - EKO FIRMA 2022

Dodatkowe informacje::

tel.: 32 731 21 21, 32 731 21 12, redakcja@forumbiznesu.pl  

 


 

Copyright © 2012 CSR - Design & Engine - strony www - FineCMS.pl
UA-38322178-2