Nabór do Banku Dziecięcych Uśmiechów

Do 23 lutego br. trwa nabór do Banku Dziecięcych Uśmiechów, programu Fundacji Banku Zachodniego WBK. Jego celem jest wsparcie dzieci, którym grozi wykluczenie społeczne. Do konkursu mogą zgłosić się instytucje, które pracują z młodymi osobami do 18 r.ż. i realizują projekty związane z kulturą i sztuką. Dofinansowanie wyniesie w sumie aż 250 tys. zł.

- Rozpoczęcie naboru do programu Bank Dziecięcych Uśmiechów to dla nas ekscytujący moment. W tym roku tematem przewodnim jest „Książka i sztuka – uczy, bawi, rozwija”. Jesteśmy przekonani, że obcowanie młodych ludzi z kulturą uczy ich otwartości, kreatywności i wrażliwości. Dlatego czekamy na zgłoszenia wszystkich instytucji, które rozwijają pasję dzieci w tym obszarze. Na wsparcie ich projektów mamy w sumie 250 tys. zł – mówi Marzena Atkielska, Prezes Zarządu Fundacji Banku Zachodniego WBK.

Kto może wziąć udział w naborze?

W programie grantowym Bank Dziecięcych Uśmiechów mogą wziąć udział wszystkie instytucje budżetowe i organizacje non-profit posiadające osobowość prawną, które współpracują z dziećmi do 18 roku życia. Dodatkowo, tematem przewodnim realizowanych projektów musi być kultura i sztuka. Organizacje, które spełniają warunki, mogą zgłaszać swój udział w naborze poprzez aplikację internetową dostępną na stronie: www.granty.fundacja.bzwbk.pl w terminie od 1 do 23 lutego br.

„Nie” dla wykluczenia społecznego

Bank Dziecięcych Uśmiechów to program Fundacji Banku Zachodniego WBK, którego celem jest rozwijanie pasji i talentów dzieci zagrożonych wykluczeniem społecznym. W ramach inicjatywy, wspierane są placówki zapewniające opiekę nieletnim, których rodziny znajdują się w trudnej sytuacji życiowej. Regulamin naboru projektów dostępny jest na: http://fundacja.bzwbk.pl/2016/10/24/bank-dzieciecych-usmiechow/.

 

Biuro prasowe Banku Zachodniego WBK S.A.

Autor
Zaloguj sięi komentuj pod swoim nickiem, jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
Treść
 
Copyright © 2012 CSR - Design & Engine - strony www - FineCMS.pl
UA-38322178-2