EFJiI oraz Gala QI 2017 za nami

Europejskie Forum Jakości i Innowacyjności 2017 i Gala Programu Najwyższa Jakość Quality International 2017, Krynica-Zdrój, 17 listopada 2017 r.


17.11.2017 r. w Krynicy-Zdroju odbyło się Europejskie Forum Jakości i Innowacyjności, które było zwieńczeniem tegorocznej edycji Programu Najwyższa Jakość Quality International 2017. Tegoroczni Laureaci Programu, z udziałem zaproszonych gości, przedstawicieli środowisk biznesowych, gospodarczych, naukowych i samorządowych podjęli dyskusję na tak ważne zagadnienia, jak konkurencyjność i innowacyjność gospodarki, nowoczesne zarządzanie, synergia nauki, biznesu i jednostek samorządowych, a także społeczna odpowiedzialność biznesu. Wręczone zostały także medale, dyplomy i statuetki Pereł QI 2017 oraz nagrody dla Laureatów konkursu Liderzy Społecznej Odpowiedzialności 2017 - Dobra Firma, Dobry Pracodawca, Eko Firma.


Intencją Europejskiego Forum Jakości i Innowacyjności jest umożliwienie jego uczestnikom, w tym Laureatom Programu Najwyższa Jakość Quality International, wymiany idei i poglądów, poznanie najnowszych trendów i rozwiązań ułatwiających im codzienną gospodarczą działalność w Polsce i innych krajach Europy w różnym zakresie, m.in. w odniesieniu do standardów zarządzania, norm, certyfikacji, finansowania innowacyjnych inwestycji, obowiązujących przepisów, a także postulowanych zmian regulacji, które sprzyjać mają rozwojowi, wzrostowi, konkurencyjności i efektywności przedsiębiorstw.

   

   

 

godla_qi_2017_1500_01

 

Zgłoszenia do Programu Najwyższa Jakość Quality International przyjmowane były w trzech kategoriach: QI Product, QI Services, QI Order. To już XI edycja Programu, realizowana pod patronatem Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości, Polskiego Komitetu Normalizacyjnego i Katedry Zarządzania Jakością Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie. Organizatorzy, w ocenie wniosków zgłoszeniowych do Programu Najwyższa Jakość Quality International szczególny akcent stawiają na takie zagadnienia, jak m.in. wysoka jakość produktów i usług potwierdzona badaniami kompetentnych instytucji, stan wdrożenia systemów zarządzania, nowoczesność zastosowanych rozwiązań, organizacja systemu posprzedażowego, przejrzystość informacji i itp. Tytuł Najwyższa Jakość Quality International jest potwierdzeniem najwyższego poziomu standardów zarządzania wdrożonych w firmach i instytucjach, a godło QI stanowi wymierny, ważny element w budowaniu i umacnianiu pozytywnego wizerunku firmy.


Więcej informacji o Programie: NajwyzszaJakoscQI.pl

 

Autor
Zaloguj sięi komentuj pod swoim nickiem, jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
Treść
 
Copyright © 2012 CSR - Design & Engine - strony www - FineCMS.pl
UA-38322178-2