Dobry pracodawca, czyli jaki?

Stosunek pracy to wbrew pozorom relacja bardziej złożona, niż na pierwszy rzut oka może się wydawać. Dziś o tym, czy pracodawca jest postrzegany jako dobry, decyduje nie tylko terminowa wypłata pensji, ale jeszcze kilka innych czynników. Gdzie zatem leży klucz do sukcesu?

Po pierwsze ROZWÓJ

Podstawą sukcesów naszej firmy – POLOmarketu – są nasi pracownicy. To oni każdego dnia reprezentują markę przed klientami i nasze wartości, którymi kierujemy się w działalności. Umiejętności każdego z nich połączone z duchem pracy zespołowej, motywacją i poczuciem odpowiedzialności decydują o rozwoju naszego przedsiębiorstwa. Dlatego traktujemy ich jako nasz największy kapitał i stwarzamy im jak najlepsze warunki do rozwoju – inwestujemy w szkolenia, planujemy ścieżki kariery i zapewniamy możliwości awansu wewnątrz organizacji.

Po drugie MOTYWACJA

Odpowiednio zmotywowany pracownik to pracownik zadowolony i skuteczny. I bynajmniej nie chodzi jedynie o motywację finansową. Oczywiście jest ona istotna, ale badania pokazują, że równie ważne są czynniki pozapłacowe, takie jak atmosfera w pracy, pakiet socjalny czy możliwości rozwoju. W POLOmarkecie staramy się, aby nie zabrakło żadnego z elementów tej układanki. Dbamy też o rodziny naszych pracowników, dla których przygotowujemy paczki z okazji różnych świąt, organizujemy pikniki i spotkania świąteczno- noworoczne.

Po trzecie DOCENIANIE

Docenianie pracownika to przede wszystkim wymiar finansowy, dlatego w tym roku zdecydowaliśmy się na podniesienie płacy zasadniczej wszystkim pracownikom naszej sieci. Z doświadczenia wiemy, że praca w handlu jest ciężka. Dlatego w miarę możliwości i w zależności od wyników handlowych staramy się zapewnić naszym pracownikom godziwe wynagrodzenie.

Na koniec warto dodać, że nasze wysiłki zostały zauważone i docenione nie tylko przez naszych pracowników. W grudniu 2016 r. otrzymaliśmy tytuł „Dobrego Pracodawcy 2016” w uznaniu naszego sposobu zarządzania naszym najcenniejszym kapitałem: ludźmi.


Czy wiesz, że POLOmarket otrzymał tytuł „Dobrego Pracodawcy 2016”?
Dołącz do naszej ekipy i przekonaj się,
jak ciekawa i rozwojowa jest praca w handlu!
www.polomarket.pl/kariera

Autor
Zaloguj sięi komentuj pod swoim nickiem, jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
Treść
 
Copyright © 2012 CSR - Design & Engine - strony www - FineCMS.pl
UA-38322178-2