Dariusz Cegielski, Trans Polonia S.A.

Z radością przyjęliśmy informację o docenieniu przez Kapitułę Programu Liderzy Społecznej Odpowiedzialności Grupy Trans Polonia w zakresie respektowania i stosowania zasad CSR. Od wielu lat staramy się dokładać najwyższych starań ku uwzględnianiu i egzekwowaniu w naszej strategii rozwoju - interesów społecznych, reguł ochrony środowiska naturalnego oraz budowania najlepszych relacji z Klientami, Pracownikami i Społecznością Lokalną. Tytuł Laureata Programu „Dobra Firma 2017” i „Dobry Pracodawca 2017” to powód do dumy, a także motywacja do dalszych wysiłków w respektowaniu zasad społecznej odpowiedzialności biznesu.


Wnoszenie pozytywnego wkładu w otoczenie firmy oraz minimalizowanie mniej korzystnych skutków działalności traktujemy w kategorii inwestycji, mogącej zwiększyć nasze szanse na długookresowy sukces, zarówno w ujęciu społecznym, jak i biznesowym. Trans Polonia podejmowała dotychczas wiele inicjatyw z zakresu CSR, jak charytatywne wspieranie podopiecznych fundacji, którym nieobce jest dobro dzieci, młodych sportowych talentów, czy społeczności lokalnych. Jednocześnie mając na uwadze spełnianie najwyższych oczekiwań naszych klientów, chcemy maksymalnie ograniczać wpływ na środowisko, wynikający z logistycznej specyfiki działalności TPG. Dlatego w codziennej pracy pamiętamy o szeregu norm i standardów, regulujących europejską branżę przewozów ładunków petrochemicznych.


Grupa Trans Polonia to lider logistyki płynnych surowców chemicznych i paliw w Europie Środkowej. Dysponujemy największą w Polsce flotą, liczącą ponad 500 jednostek cysternowych i  chcemy stale się rozwijać, czemu służy realizacja Programu Inwestycyjnego na kolejne lata. W naszej ocenie zasady CSR obejmują także oferowanie stanowisk pracy o najwyższych standardach i w tym kierunku prężnie działamy. Program Inwestycyjny, jak i uruchomiona z sukcesem Szkoła Kierowców służą tworzeniu kolejnych stabilnych miejsc pracy.

Dariusz Cegielski Prezes Zarządu Trans Polonia S.A.

Copyright © 2012 CSR - Design & Engine - strony www - FineCMS.pl
UA-38322178-2